Montaż instalacji sanitarnych Warszawa

W naszej firmie oferujemy klientom fachowy montaż instalacji sanitarnych w Warszawie. Nasi pracownicy to osoby doświadczone, z szeroką wiedzą i umiejętnościami, a także posiadające odpowiednie uprawnienia do prowadzenia prac instalacyjnych. Jeżeli potrzebna jest profesjonalna pomoc, wtedy zawsze jesteśmy do dyspozycji – wykonujemy zlecenia w krótkich terminach, a także w przystępnych cenach, przez co mamy wielu zadowolonych klientów. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Instalacja instalacji sanitarnych Warszawa

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. To instalacja instalacji sanitarnych w Warszawie takich jak: instalacje wodne wody ciepłej i zimnej, instalacje kanalizacyjne, instalacje grzewcze, w tym instalacje gazowe, instalacje centralnego ogrzewania z użyciem kotłów na ekogroszek, pellet, drewno. Montujemy grzejniki standardowe, a także ogrzewanie podłogowe i ścienne. Również nasza oferta włącza instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii, w tym kolektory słoneczne oraz pompy ciepła wszystkich typów.

Zakładanie instalacji sanitarnych Warszawa

Prowadzimy zakładanie instalacji sanitarnych w Warszawie i dla okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim. Wykonujemy montaż w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, a także dla klientów biznesowych. Nasza oferta obejmuje prace w budynkach nowych, a także modernizowanych. Prowadzimy też fachowe remonty instalacji, wymieniając ich elementy na nowocześniejsze. Wykonujemy instalacje z miedzi, z PP zgrzewanego, zaciskane osiowo oraz zaciskane promieniowo. Służymy pomocą w doborze odpowiedniego typu materiałów.

Wykonanie z miedzi

Instalacje miedziane bazują na zastosowaniu rur oraz złączek wykonanych z miedzi. Jest to metal popularny i od lat stosowany w budynkach rodzinnych, a także użyteczności publicznej do instalacji grzewczych, gazowych czy też wodnych. Ich wykonanie z miedzi zapewnia optymalną wytrzymałość i trwałość, a także dodatkowo wpływa na jakość wody pitnej. Szacowana trwałość rur instalacyjnych z miedzi to minimalnie 50 lat, dlatego wybierając takie materiały, uzyskasz instalację solidną, która nie zardzewieje i dodatkowo podniesie wartość budynku.

Wykonane z PP zgrzewanego

Tańszym rozwiązaniem od instalacji miedzianych są te wykonane z PP zgrzewanego. Systemy z polipropylenu zgrzewanego są aktualnie coraz częściej stosowane do budowy instalacji wody ciepłej i zimnej, a także centralnego ogrzewania. Wyróżniają się głównie małym ciężarem, mają niską przewodność cieplną, są odporne na czynniki chemiczne, obojętne fizjologicznie i mikrobiologicznie. Również atutem jest ich prosty montaż, co powoduje, że aktualnie są one najczęściej stosowane w budownictwie mieszkaniowym.

Wykonanie zaciskanie osiowe

Do stworzenia niezawodnie działającej instalacji konieczne jest także fachowe wykonanie połączeń przewodów. Nowe techniki połączeń pozwalają uzyskać większą wytrzymałość systemów. Najczęściej wykonanie to zaciskanie osiowe lub też promieniowe. Połączenia zaciskane osiowo wykorzystują pierścienie metalowe, które nakłada się na rurę. Uszczelnienie powstaje na całej powierzchni złącza, dlatego nie jest potrzebne stosowanie dodatkowych uszczelnień, jak na przykład ma to miejsce przy złączkach skręcanych.

Wykonanie zaciskanie promieniowe

Natomiast wykonanie przez zaciskanie promieniowe, inaczej przez zaprasowanie poleca na przeprowadzeniu zaprasowania na rurze oraz złączce pierścienia. Złączki zaprasowywane są bardziej odporne na odkształcenia i naprężenia. Takie połączenia wykonuje się głównie wtedy, gdy dostęp do przewodów podczas eksploatacji nie będzie już możliwy, na przykład będą one pokryte betonem lub tynkiem. W naszej firmie dysponujemy odpowiednim typem sprzętów do wykonania zarówno połączeń zaciskanych osiowo, jak i promieniowo.