Montaż kotłów na pellet Warszawa

Alternatywnym rozwiązaniem dla popularnych kotłów na ekogroszek oraz drewno są kotły na pellet. Nasza firma oferuje montaż kotłów na pellet w Warszawie, dlatego jeżeli jesteś zainteresowany tego rodzaju technologią, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje doradztwo w doborze odpowiednich urządzeń i elementów instalacji oraz montaż. Nasi kompetentni pracownicy zawsze są do usług i posiadają wszystkie uprawnienia do prowadzenia prac instalacyjnych.

Instalacja kotłów na pellet Warszawa

Pellet to materiał opałowy w formie drobnych granulek wykonanych z biomasy, między innymi z mieszkanki drewna. To opał przyjazny dla środowiska, w przypadku którego emisja dwutlenku węgla i innych szkodliwych związków do powietrza jest obniżona w stosunku do standardowych paliw stałych. Także pellet po spaleniu pozostawia niewielką ilość popiołu, który może być stosowany jako nawóz. To powoduje, że aktualnie instalacja kotłów na pellet w Warszawie, gdzie pracujemy, i również w całej Polsce jest coraz częstsza.

Zkładanie kotłów na pellet Warszawa

Nowoczesne kotły na pellet są łatwe w obsłudze – posiadają automatyczne podajniki i są wyposażone dodatkowo w programatory, dlatego nie wymagają ciągłego dokładania do nich opału, aby zapewnić wysoki komfort cieplny w domu. Jeżeli również chcesz zastosować technologię grzewczą tego typu, w takim przypadku zachęcamy do kontaktu z nami – zakładanie kotłów na pellet w Warszawie to nasza specjalność, dlatego pomożemy kompleksowo w wykonaniu instalacji i dobierzemy wydajny kocioł. Zapraszamy serdecznie!